A tým - Doma stále bez ztráty bodu!!!

A tým - Doma stále bez ztráty bodu!!! - obrázek

I proti Dolním Beřkovicím, v třetím představením před domácím publikem, hráči Kel vyhráli a doma tak ještě neztratili ani bod!!!
Bylo to však velké drama až do poslední minuty. V úvodu utkání měl šanci Burian, ale na centrovaný míč Sochora, který prosvištěl před prázdnou brankou, nedosáhl. O pár minut později bylo rušno na druhé straně. Pěkný centr prodloužil kapitán hostů Patera a přehodil tak Brože. Hosté se tedy dostali do vedení. Pak se Dolní Beřkovice znovu dostali do šance, ale nebezpečnou střelu skvěle vyrazil Brož. Do poločasu měl šanci znovu Burian, ovšem zblízka nedokázal prostřelit gólmana hostů Michla. V druhé půli jsme byli aktivnějším týmem, zvlášť po příchodu Panise, který nahradil zraněného Huličku. Právě Panis byl u vyrovnávajícího gólu, když nacentroval trestný kop přesně na hlavu Joachymstála, který se nemýlil. 1:1. Tlak Kel pokračoval, v 62.minutě vyslal jedovatou střelu Sochor, jeho pokus však Michl vyrazil a z následného rohu Joachymstál orazítkoval tyč. Dvanáct minut před koncem Kly dokonaly obrat. Po ruce jednoho z obránců Beřkovic se kopala penalta, kterou Hříbal bezpečně proměnil. Beřkovice se pak již marně snažily vyrovnat, a tak skončilo utkání pro Kly štastně - výhrou 2:1.
Pro Kly je to již třetí výhra v řadě a na první Záryby jim chybí pouhé tři body.

TJ Kly - Sokol Dolní Beřkovice  2:1 (Joachymstál, Hříbal - Patera)

Sestava TJ Kly: Brož(6) - Zelenka(6), Dvořák(6), Veselý(7), Kurc(6) - Sochor(8), Hříbal(8), Svoboda(6), Hulička(4) - Burian(3), Joachymstál(8)
Náhradníci: Panis, Pilař, Kohout L.

Střídání: 51. Panis(5) za Huličku, 83. Pilař(nehodnocen) za Buriana, 89. Kohout L.(nehodnocen) za Kurce

Sestava Sokol Dolní Beřkovice: Michl - Kalhous, Zeman, Tajč, Chramosta - Vejmelka, Mráz, Štěpánek, Vašíček - Patera, Gajdušík