A tým - Memoriál Antonína Joury - Velký Borek

A tým - Memoriál Antonína Joury - Velký Borek - obrázek

O tomto víkendu se Kly zúčastnili 26.ročníku Memoriálu Antonína Joury, konaného ve Velkém Borku.
První den, tedy v sobotu, hráli Keláci úvodní zápas turnaje s AFK Eletis Lužec. Ze začátku utkání měl převahu Lužec hrající I.B třídu. Ta vyústila v gól vstřelený na konci úvodního dějství. Kly se však nevzdaly a v druhé půli dokázali vylepšit svou hru. "V druhé půli jsme již dokázali podržet balon a po zemi si přihrát. To bylo základem pro zlepšení naší hry," řekl trenér TJ Kly Martin Bláha. Brzy po změně stran přišlo vyrovnání. Sólo přes půl hřiště proměnil v gól Pavel Panis. V poslední minutě utkání se však Lužec znovu dostal do vedení po skrumáži ve velkém vápně Kel."Chyběl nám nedůraz v obou vápnech, navíc kvůli zranění nemohli hrát Sochor, Lajn, Vondrák a Sobotka, kteří jsou za normálních okolností stavebními kameny týmu," shrnul nedostatky svého týmu Bláha. Kly tedy prohráli semifinále 2:1 a budou hrát zápas o třetí místo. V druhém semifinálovém zápase se utkaly týmy FK Vysoká a domácího Velkého Borku.Ten skončil v normální hrací době remízou 2:2, a tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých měl více štěstí Velký Borek, finále tedy bude Velký Borek - Lužec a o třetí místo se utkají TJ Kly s Vysokou. Fotky jsou v Galerii nebo zde.