A tým - Memoriál Antonína Joury - 2.den

A tým - Memoriál Antonína Joury - 2.den - obrázek

V neděli se konaly zase dva zápasy....
První od 15:00 - TJ Kly- FK Vysoká. Tento zápas se hrál jako na houpačce. Nejprve jsme dostali branku na 1:0 po tlaku Vysoké v úvodu utkání. Pak jsme srovnali zásluhou Tomáše Hříbala, který bezpečně proměnil nařízený pokutový kop. Po změně stran se znovu dostali do vedení hráči Vysoké, ovšem nedlouho po tom jsme znovu odpověděli Zdeňkem Šimůnkem. Vysoká se však nevzdala a znovu se dostala do vedení, nacož už Kly nestihly odpovědět. Tak jsme tedy prohráli a skončili až na čtvrtém místě. Ve finále proti sobě nastoupily týmy Velkého Borku a Lužce. V první půli měli jasnou převahou hráči domácího týmu a dokázali ji zúročit - v poločase vedli již 3:0. Do druhé půle však jakoby nastoupily jiné týmy a najednou měli jasnou převahu hráči Lužce. Asi to bylo z kopce nebo co. No prostě Lužec vsítil dvě branky, ale na titul již nedosáhl, a tak se radovali domácí, se kterými hrajeme mistrovské utkání 1. září. Nejlepším střelcem se stal jeden z Lužce, nejlepším brankářem domácí gólman a nejlepším hráčem Jiří Vavřina také z týmu domácích. Fotky bohužel nejsou, protože jsem pako a omylem jsem si je vymazal. Takže kdo tam nebyl, má smůlu.