A tým - Na závěr remíza

A tým - Na závěr remíza - obrázek

V posledním zápase podzimní části sezóny A tým uhrál remízu 1:1 proti FK Pšovka Mělník B.
V deštivém podzimním počasí se do hry nikomu nechtělo, ale terén byl podle rozhodčího způsobilý. Hráčům se však podlamovaly nohy, na což doplatil Hulička, který si obnovil zranění kotníku a musel být střídán. Do hry šel místo něj Burian. První šance přišla až po 37 minutách, do té doby se hrálo hlavně mezi velkými vápny. Ve zmíněné 37.minutě se do zakončení dostal Dvořák, jeho střelu hostující gólman vyrazil, stejně jako dorážku Sochora. Těsně před koncem poločasu se Kly dostaly do tlaku, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Nejprve neproměnil svou šanci Burian, který sám před gólmanem mířil vedle, a poté jeden z obránců Pšovky po rohu vykopával z brankové čáry nebezpečnou hlavičku Lajna. Po poločase se dostala Pšovka do vedení, když centrovaný míč upustil Brož a po skrumáži se míč dostal za brankovou čáru. Bláha zareagoval posunutím Lajna do útoku, a tento tah se mu vyplatil. Právě Lajn byl totiž faulován v pokutovém území a Hříbal penaltu nadvakrát proměnil. Kly pak hrály stále na tři obránce. "Potřebovali jsme vyhrát, remíza nám nestačila a soupeř nebyl k neporažení," uvedl trenér Bláha. Další obrovská šance Kel přišla v 83.minutě, Burian však trefil pouze spojnici tyče a břevna. Z následného brejku ještě zahrozili hosté, ale Brož už za svá záda nic nepustil. Kly tak podzimní část zakončily s celkovým počtem 16 bodů.

TJ Kly - FK Pšovka Mělník B  1:1 (Hříbal z pen.)

Sestava TJ Kly: Brož(6) - Zelenka(8), Vondrák(7), Lajn(8), Veselý(8) - Sochor(5), Hříbal(8), Dvořák(7), Hulička(6) - Svoboda(6), Sobotka(5)
Náhradníci: Pilař, Kohout L., Burian

Střídání: 31. Burian(5) za Huličku, 73. Kohout L.(6) za Sobotku

ŽK: nikdo

ČK: nikdo