A tým - Přípravný zápas - Mšeno

A tým - Přípravný zápas - Mšeno - obrázek

Včera se uskutečnil přípravný zápas mezi domácím A týmem a nováčkem I.B třídy, tedy SK Mšenem.
Od úvodního hvizdu byla hra vyrovnaná a branky padaly na obou stranách. V první půli se za Kly trefil Marek Burian, soupeřovi útočníci se trefili také jednou, a tak poločas skončil 1:1. V druhé půli však teprve začala pořádná přestřelka. Hned z kraje druhého dějství dalo Mšeno 2 branky, a za domácí se trefil střelou z dálky Stanislav Dvořák. Marek Burian však znovu odpověděl na branky hostů a srovnal na 3:3. Protože Tomáš Lajn, obvykle střední záložník či předstoper, musel zaskočit na místě stopera za dlouhodobě zraněného Jakuba Vondráka, nedostal se na dostřel brány soupeře a tak se trefil alespoň do své brány a poslal tak hosty do vedení. Hostující záložník vyslal jedovku z dálky, která se otřela o krátké vlasy Lajna a tečovanou střelu nestihl zastavit domácí gólman Marek Háze. Ovšem útočník Burian se znovu ozval a uzavřel tak svůj hattrick. Víc už střelci nestihli a zápas tak skončil 4:4.

Sestava TJ Kly : Háze - Zelenka, Veselý, Lajn, Sobotka - Hulička, Dvořák, Sochor, Svoboda - Burian, Joachymstál

Sestava SK Mšeno: neznám tam ani jednoho, takže si ji musíte domyslet

Góly: Burian 3x, Dvořák, za Mšeno nevim, protože tam nikoho neznám

Žluté karty: asi nějaké byly ale nepamatuju si kdo

Červené karty: jeden ze Mšena, protože nadával rozhodčímu