A tým - První body z cizího hřiště!!!

A tým - První body z cizího hřiště!!! - obrázek

Na hřišti Vojkovic dokázal náš tým zvítězit 1:0 po tuhém boji.
Vojkovice jsou pro nás vždy velice těžkým soupeřem, zvlášť na vlastním hřišti, a tak se moc dobrý výsledek nečekal. V prní půli se však domácí do zakončení moc nedostávali, jednu svou šanci navíc útočník Vojkovic hlavou neproměnil. Na druhé straně mohl dostat Kly do vedení Dvořák, jenže jeho dalekonosná střela skončila pouze mimo bránu. Šanci měl také Burian, ale po centru z levé strany se přes vybíhajícího gólmana ke střele nedostal. Poločas tak skončil 0:0, přičemž hra byla vyrovnaná a výsledek odpovídal průběhu hry. V druhé půli se naši hráči dostávali více do šancí, například když brankář Vojkovic chytil míč mimo velké vápno, ovšem od rozhodčího přišla nečekaně jen žlutá karta. Z následného trestného kopu Hulička trefil pouze zeď. O deset minut později se však již skóre měnilo, a to když Dvořák vyslal druhou dalekonosnou ránu, která se odrazila od tyče a zaplula do soupeřovy sítě. Domácí hráči pak zatlačili Kly na svou polovinu, ale nejprve lobem přehodili i bránu a pak jejich výborně zahraný trestný kop vyrazil Brož. Víc už toho domácí nestihli a Kly si tak vezou velmi důležité body z Vojkovic.

SK Vojkovice - TJ Kly  0:1 (65. Dvořák)

Sestava TJ Kly: Brož(7) - Zelenka(6), Dvořák(8), Lajn(7), Sobotka(5) - Sochor(6), Svoboda(4), Hříbal(7), Hulička(5)(C) - Joachymstál(7), Burian(5)
Náhradníci: Panis, Pilař

Střídání: 55.  Panis(4) za Sobotku, 76. Pilař(4) za Svobodu

ŽK: 28. Sochor,  44. Burian

ČK: nikdo