A tým - TJ Sokol Záryby - TJ Kly - 7:1

TJ Sokol Záryby - TJ Kly - 7:1 - obrázek

Dneska jsme zavítali do Záryb, kde jsme vždy měli problémy s tamním B týmem. Tentokrát jsme však hráli s A týmem a bylo to znát.

Ze začátku utkání byla hra vyrovnaná, až ve dvacáté minutě se do vzduchu zavěsil zárybský útočník a hlavou z rohu skóroval. Hned o dvě minuty později nastřelil levý záložník Záryb ruku našeho stopera Dvořáka a byla z toho "pětka". Tu Zárybští bezpečně proměnili a už to bylo dva nula. Pak málem udeřili hosté, tedy my. Svoboda nádherně poslal do ulice Kohouta, který pláchl domácímu Sedláčkovi, ten si však pomohl stáhnutím za dres těsně před pokutovým územím. "Jasná červená karta, není co řešit," zareagoval na faul Bláha, trenér Kel. Ovšem rozhodčí nepochopitelně vytáhl pouze žlutou kartu. Z následného trestného kopu Panis trefil zeď. O čtyři minuty později přišla další neproměněná šance, kdy Joachymstál nestihl vypálit zpracovaný centr a míč mu byl ukradnut přímo z nohy (teda on si ho ten obránce nenechal, jen ho odkopl). Ve 38. minutě domácí udeřili z brejkové situace a rázem to bylo tři nula, což byl velmi krutý výsledek. Bylo však ještě hůř, a to když domácí rozehráli roh nakrátko a z následného centru zvýšili své vedení už na 4:0. Ve 45. minutě ještě vsítili Záryby další, již pátý gól. O poločase Bláha vystřídal, ze hřiště stáhl Panise, který měl problém s třísly, a poslal na hřiště Huličku, ovšem ani to nepomohlo. Hned po sedmi minutách hry se domácí dostali do šance, trestný kop po žlutém faulu Joachymstála však Brož chytil. Následovala ještě šance z rohového kopu, ovšem Brož byl zase proti. Škoda že nebyl proti také o deset minut později, kdy útočník Záryb přetlačil na hranici malého vápna Zelenku a prudkou ranou ještě zvýšil vedení domácích. Pak jsme si ještě dali vlastní gól, aby to bylo zaokrouhlené na sedmičku, to je takové šťasné číslo. Pak jsme si taky chtěli dát góla, ale Kohout v další šanci znovu zklamal. Ale nakonec se nám branku vstřelit podařilo, a to když v 83. minutě skóroval hlavou z rohu Lajn.Takže jsme zase prohráli a ze dvou zápasů máme nula bodů, skóre 2:10. Nemusíme však propadat panice, protože na začátku soutěže jsme měli velice těžký los a velký počet bodů z prvních zápasů mohl čekat jen ten největší optimista z řad nejvěrnějších fandů. " Chybí nám důraz ve vápně, rychlost a přesná rozehrávka, " shrnul chyby Miroslav Palanský, předseda oddílu. "Domácí nám dali lekci z produktivity. Výsledek je velmi krutý, neodpovídá předvedeným výkonům," uvedl Jiří Hulička, jednatel klubu.

TJ Sokol Záryby - TJ Kly  7:1(83. Lajn)

Sestava TJ Kly:(v závorce za jménem je hodnocení trenéra Bláhy, 1-nejhorší, 10-nejlepší) Brož(5) - Zelenka(4), Dvořák(4), Lajn(C)(5), Sobotka(2) - Kohout(5), Joachymstál(6), Svoboda(6), Sochor(5) - Panis(2), Burian(4)

Střídání: 46. Hulička(2) za Panise

Sestava TJ Sokol Záryby: Šulc - Chlup, Sedláček, Mikšovský(C), Halík - Kiss, Urban, Dušička, Folwarczny - Valentin, Schutz

Střídání: 46. Šindelář za Kisse, 67. Dohnal za Folwarcznyho, 72. Štainfest za Mikšovského

Góly: TJ Kly: Lajn - TJ Sokol Záryby: nestihl jsem si to psát

ŽK: 31. Sedláček, 35. Halík, 50. Folwarczny, 58. Mikšovský - 40. Svoboda, 53. Joachymstál, 91. Dvořák

ČK: nikdo