A tým - V Libiši prohra 3:1

A tým - V Libiši prohra 3:1 - obrázek

Ani třetí zápas venku jsme nedokázali vyhrát a tak máme ze čtyř zápasů pouze tři body za výhru doma s Velkým Borkem.
V průběhu zápasu byla hra vyrovnaná, soupeř však dokázal, na rozdíl od nás, proměnit šance, které si vypracoval. Ve 30. minutě přisla jedna  z nich, když se kapitán domácích Pilař dostal za obranu Kel a dokázal prostřelit Brože. Do poločasu jsme ještě měli možnost vyrovnat, například z nepřímého kopu z malého vápna, který rozhodčí nařídil po hře na zemi jednoho z domácích obránců. Ani z jedné z šancí jsme však nedokázali vstřelit branku, a tak poločas skončil 1:0. Hned na začátku druhé půle však Kly inkasovaly, když Zelenka nešťastně uklouzl a domácí Demetr tak byl sám před Brožem a chladnokrevně zavěsil k pravé tyči. V 67. minutě utekl našim obráncům rychlonohý Malík a svůj nájezd proměnil střelou k pravé tyči Brožovi branky. Pak proběhla dvě střídání našich hráčů, kteří měli zdravotní problémy, konkrétně Svobodu bolel kotník a Joachymstál měl naražený prst. Již v první půli musel střídat Hulička, do něhož nevybíravě zajel skluzem jeden ze soupeřů. V závěru utkání jsme dali alespoň čestný gól, po skrumáži v pokutovém území soupeře se trefil Burian. Zápas tak skončil 3:1 pro domácí Libiš B.

TJ Sokol Libiš B - TJ Kly  3:1 (30. Pilař, 46. Demetr, 67. Malík - 89. Burian)

Sestava TJ Kly: Brož(6) - Zelenka(2), Dvořák(6), Sochor(3), Sobotka(5) - Hulička(4), Svoboda(4), Hříbal(C)(6), Kohout J.(4) - Burian(3), Joachymstál(5)
Náhradníci: Panis, Pilař, Veselý

Střídání: 28. Veselý(3) za Huličku, 75. Panis(N) za Svobodu, 79. Pilař(N) za Joachymstála

Sestava TJ Sokol Libiš B: Kaul - Urban, Ondráček, Němec, Mráz - Demetr, Pilař(C), Eisner, Žák - Pospíšil, Koubek
Náhradníci: Havel, Tredl, Malík, Židoň

ŽK: 14. Kohout J., 31. Burian, 74. Sobotka, 87. Dvořák

ČK: nikdo