B tým - FC Beck Mělník junior - TJ Kly B - 1:0

FC Beck Mělník junior - TJ Kly B - 1:0 - obrázek

Lukáš Kohout - Náš B tým nastoupil k prvnímu mistrovskému utkání sezóny, ale nedokázal porazit nově vzniklý FC Beck Mělník junior, tvořený převážně hráči staré gardy.
K zápasu jsme odjížděli trochu s obavami, abychom nedostali příděl. Po zprávách o tom, že soupeř  porazil  Botafogo  Mělník  a že by chtěl určitě postoupit. Už v 5. minutě hry musel vystřídat Václav Blažek, který si zranil kotník. Nahradil ho Jiří Hulička. Obavy se však nenaplňovaly, za 1. poločas jsme neproměnili tři tutovky, postupně Šimůnek, Kurc a Kohout J. Soupeř udeřil ve 25. minutě z penalty, jinak naše obrana pracovala dobře. Do 2. poločasu vystřídal Svoboda Procházku a do střední zálohy se přesunul Jiří Hulička. Vypracovali jsme si optickou převahu, ale jen po jejich vápno, vyložená šance už nepřišla a s brejky soupeře si naše obrana poradila. Zápas tedy rozhodl jediný gól z pokutového kopu.FC Beck Mělník junior - TJ Kly  1:0

Sestava TJ Kly: Háze - Skopec, Zelenka P., Hulička, Pilař - Kohout J., Kohout L.(C), Procházka, Blažek - Kurc, Šimůnek

Náhradníci: J. Hulička, Svoboda

Střídání: 5. Hulička za Blažka, 46. Svoboda za Procházku

ŽK: Kohout L., Svoboda

ČK: nikdo

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Kohout J.