Memoriál Jaroslava Píchy - 2.den

Nový příspěvek - obrázek

Putovní pohár zůstává doma, protože TJ Kly dokázali ve finále zdolat AFK Veltrusy!!! Třetí místo obsadily Kojetice a na posledním místě se umístily Líbeznice.
V neděli se hrál od 15:00 zápas o třetí místo, utkaly se týmy z Kojetic a Líbeznic. Poločas skončil 2:1 pro 1.FC Líbeznice, ale ve druhé půli se hráči z Kojetic zvedli a dokázali otočit průběh zápasu, který nakonec vyhráli 5:2. Ve finále se utkal domácí tým s týmem Veltrus. Domácím se podařilo vstřelit branku asi ve dvacáté minutě a do poločasu se již skóre neměnilo. Po změně stran domácí ještě zvýšili své vedení zásluhou dvou gólů Antonína Kurce. Veltrusy se však nevzdaly a dokázali srovnat na 3:3. Třetí gól dal kapitán AFK nádhernou ranou z třiceti metrů přímo do horního rohu branky domácího brankáře Davida Brože v poslední minutě utkání. Došlo tedy na dramatické vyvrcholení turnaje v podobě penaltového rozstřelu. V něm fotbalisté Kel dali tři branky, zatímco tým z Veltrus pouze jednu. TJ Kly se tedy radovaly z prvenství v domácím turnaji. Nejlepším střelcem se stal se čtyřmi vstřelenými brankami Lukáš Gerenscéry, hájící barvy Kojetic. Nejlepším brankářem byl vyhlášen domácí David Brož, který se blýskl dvěma chycenými pokusy v závěrečném penaltovém rozstřelu.