V neděli dohromady jen bod.

V neděli dohromady jen bod. - obrázek

Dnes, v neděli, se hrály dva zápasy. Žáci ráno hostili Vehlovice a B tým se v podvečer utkal s Řepínem B.
Žáci nejprve prohrávali už dva nula, jenže v druhé půli se vzchopili a dokázali vyrovnat. Druhý gól padl až v závěru po tlaku našich hráčů. Žáci tedy získali první bod do tabulky.

TJ Kly -TJ Liaz Vehlovice  2:2 (Bláha, Danda P.)

Sestava TJ Kly: Štrupl M. - Kuchta, Bláha, Semián, Rambousek - Štrupl S., Halama, Čelikovský, Danda P. - Žežulka, Potočiar
Náhradníci: Adamec, Mráz, Halama D.

Fotky jsou v Galerii nebo zde.

Od 16:30 sehrálo svůj pátý mistrovský zápas B mužstvo, dnes s Řepínem B. Zápas měl od začátku celkem jasný průběh, hosté se dostali do vedení již v první půli a v té druhé ještě zvýšili svůj náskok. Naši se dostávali do šancí jen sporadicky a tak hosté z Řepína dokázali zvítězit v poměru 0:3.

TJ Kly B - Řepín B   0:3

Sestava TJ Kly: Háze - Pilař, Král, Veselý, Blažek - Kohout J., Kohout L.(C), Rynda, Bílý - Šimůnek, Kurc
Náhradníci: Stránský, Černý