Žáci - turnaj v Řepíně

Žáci - turnaj v Řepíně - obrázek

Zuzana Beranová - V sobotu se Kelští žáci zúčastnili turnaje v Řepíně, na kterém odehráli první dva zápasy nové sezóny.
Turnaje se zúčastnili čtyři týmy: TJ Kly, Řepín, Cítov a Střezivojice. Když jsme dorazili na místo, tak se zrovna hrál první zápas. Hrál Řepín proti Cítovu. Z jednoho mladíka jsem vymlátila svým šarmem, že skóre je 2:0 pro Řepín. Řepín měl velkou převahu a tak zápas skončil 4:1.
Po tomto zápase jsme šli na hru my.
Naše sestava byla:
Gólman: Panoušek
Obrana: Rambousek, Lajmr, Halama Š., Adamec
Záloha: Andraščík, Mráz, Halama D., Štrupl S.
Útok: Štrupl M., Kumštová
Náhradníci: Bártová, Černý
Před výkopem jsem se ptala trenéra, jak vidí naše šance. Odpověděl, že šance jsou velmi vyrovnané a že se uvidí. Hned po pár minutách hry vznikl krásný brejk, kterého využila Klára Kumštová, ale míč vyslaný z její kopačky jen těsně minul tyč soupeřovy brány. O pár minut později měli velkou šanci Střezivojice, ale střelec mířil pouze na břevno. Měli jsme mnoho šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit, a tak udeřil náš soupeř.Těsně před poločasem jsme tedy inkasovali. Na druhý poločas šel do hry Černý a na lavičku náhradníků šel Michal Štrupl.

Pár minut po zahájení druhé půle měli naši soupeři šanci, ale jejich přihrávku skvěle vystihl Šimon Halama. Mezitím proběhla dvě střídání - ze hry šel Dan Halama a na jeho místo se postavil Michal Štrupl a místo Michala Černého šla do hry Denisa Bártová. Někdy kolem 60. minuty jsme vyrovnali na 1:1. Krásnou akci zakončila Klárka Kumštová a míč poslala tvrdou střelou do soupeřovy brány. Pak proběhlo další střídání. Do hry se opět vrátil Dan Halama za střídající Denisu Bártovou. Asi o 5 minut před koncem jsme opět inkasovali. Našemu gólmanovi míč proklouzl těsně pod rukama přímo do sítě naší brány. Tím skončil velmi vyrovnaný zápas a my jsme se mohli jít připravit na zápas o 3. a 4. místo proti Cítovu.

Kly - Střezivojice 1:2 (Kumštová)

Převlékli jsme se z dresu do civilu a šli jsme na oběd. Dostali jsme guláš s knedlíky. Něktěří jedinci dojídali po ostatních (Michal Černý). Když jsme dojedli, čekal nás hned zápas. Do tohoto zápasu jsme si šli pro výhru. Vystřídali jsme gólmana. Vašek Panoušek se vydal do pole a do brány se přesunul Michal Černý (asi se přejed a nemohl běhat).
Asi po pěti minutách hry jsme měli velkou šanci, ale soupeřův gólman střelu k naší smůle chytil. Za dalších 5 minut jsme inkasovali. 1:0 pro Cítov.

Proběhlo střídání. Na lavičku šel Vašek Panoušek a do hry se zapojila dlouho zraněná a netrénovaná Zuzka Beranová!! Ano bylo to velké překvapení. A poté šel ven Láďa Adamec a do hry se vrátil Vašek Panoušek. Po dalších deseti minutách jsme opět dostali gól a prohráváme 2:0. Po další minutě prohráváme 3:0. Po další šedesátivteřinové minutě prohráváme 4:0. Po 15. minutě druhého poločasu vede Cítov 5:0. Za okamžik se ale skóre mění!!!!!!....a prohráváme 6:0...Po dalších pár minutách ovšem dává gól Tomáš Andraščík a snižuje tak na 6:1. Bohužel jsem byla ve hře, takže ani nevím jak se to celé odehrálo.

V 57. minutě hry měl velkou šanci Michal Štrupl, ale ve vstřelení branky mu zabránili skvěle sehraní protihráči. Asi dvě minuty před koncem jsme dostali góla na konečných 7:1...

Cítov - Kly 7:1 (Andraščík)

Po zápase jsme se trenéra zeptala na pár otázek:

Mrzí váš hodně, že jste dosáhli takového výsledku?
Trenér:
Tohle je špatně položená otázka. My jsme tady podali dobrý výsledek!
Myslíte si, že jste měli na víc?
Trenér:
Určitě. První zápas jsme měli vyhrát. Stačilo kdybychom proměnili šance co jsme měli a mohli jsme hrát o první a druhé místo.
Jaká byla největší chyba vašich svěřenců?
Trenér:
Žádná velká chyba nebyla. Akorát potřebujeme zlepšit fyzičku, na které začneme už příští trénink pracovat. Ale velmi mě potěšila nově složená obrana. Sehráli se líp, než jsem doufal.
Jak vám chutnal oběd? (smích)
Trenér:
Normal, jedl jsem lepší, ale i horší.

Ve finále se pak utkal Řepín se Střezivojicemi, zápas skončil po jasném průběhu 9:1 pro Řepín a domácí se tak radovali z titulu v turnaji. Gratulujeme!!!

Fotky si můžete prhlédnout v Galerii nebo zde.

Článek napsala a fotky vyfotila redaktorka Zuzana Beranová.