Žáci - Zakončení sezóny

Žáci - Zakončení sezóny - obrázek

Po dvou posledních zápasech v Sazené a doma s Chvatěrubami si žáci uspořádali rozlučku.
Nejprve k zápasu v Sazené.

Sestava:
Gólman: Bláha
Obrana: Rambousek, Halama, Semián, Lajmr, Jurečko, M. Foitl
Záloha: M. Štrupl, S. Štrupl, Danda P.
Útok: Šálek

Na hřišti prvního týmu tabulky Kly předvedli pěkný výkon, defenzivní sestava udělala jen jednu velkou chybu, kterou Nová ves/Sazená využila ke vstřelení první a jediné branky utkání. Šance měli i hosté z Kel, ale ani jednu z nich bohužel neproměnili.

TJ Sokol Nová Ves/Sazená
- TJ Kly  1:0

V domácím zápase proti Chvatěrubům Kly byly lepším týmem a po poločase vedly již 4:0. V druhé půli  dali hráči Kel ještě dalších 5 gólů a Chvatěruby se zmohly jen na jeden.

Předzápasový rozhovor s trenérem Matějkou

Otázka redakce: Toto je vaše poslední mistrovské utkání na podzim. Myslíte si, že proti novému týmu ve skupině předvedete maximální výkon?
Trenér Matějka: No to záleží na klukách, ale já doufám, že to bude max. výkon.

Otázka redakce: Soupeř je jen o jednu příčku před vámi, citíte se na výhru?
Trenér Matějka: Vyhrajeme na 100%!!

Otázka redakce: Chtěl byste touto cestou týmu něco vzkázat?
Trenér Matějka: Jsem rád, že už je podzim u konce...Bylo toho už na všechny moc.

Otázka redakce: Už víte, jak budou pokračovat tréninky?
Trenér Matějka: Na přelomu ledna a únoru začneme v hale. Všechny potom obvolám.

Děkuji za rozhovor a hodně štěstí v zápase.
Trenér Matějka: Já taky děkuji.

TJ Kly - Vltavan Chvatěruby 9:1 (4 Jurečko, 3 Šálek, Danda P., Semián)

Jako hezkou tečku za posledním zápasem podzimu si žáci domluvili přátelské utkání. Rozdali si to proti sobě kluci z týmu a holky, které se našly.  Výsledek zápasu nebyl vůbec důležitý, hlavně že se děti pobavily a záhrály si.

Touto událostí pro žáky podzim skončil a celkově se umístili na 9.místě, když z desíti zápasů 2 vyhráli, 2 remizovali a 6 prohráli. Celkové skóre činí 28:36 a počet bodů se zastavil na čísle 8.