Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz
Letos budeme obhajovat vítězství v Českém poháru mužů. Pro tento ročník už je známo rozlosování skupin - los nám přiřadil hned tři soupeře z Okresního přeboru. Čekají nás zápasy se Sokolem Tišice, AFK Veltrusy a PTZ Nelahozeves. Kompletní los všech skupin najdete na stránkách Mělnického Deníku.
Biatlon.xlsx  91.55kB
První ročník Kelského Biatlonu je za námi! Celkem se zúčastnilo 153 závodníků a první tři místa obsadili Robert Klust, Martin Batulka a Tomáš Hunčovský. Mezi ženami pak zvítězila Dana Jiřčná, následovaná Lucií Svobodovou a Martinou Píšovou. Gratulejeme nejen vítězům, ale každému, kdo doběhl, a těšíme se na příští ročník! Celkové výsledky najdete v odkazu výše. Reportáž z Branek, bodů, vteřin na ČT 1 pak najdete zde.
Jménem výboru TJ Kly všechny srdečně zveme na 1. ročník Kelského biatlonu, který se bude konat v sobotu 27. prosince. Všechny informace najdete na přiloženém plakátu.
pozvankakelskybiatlon.png
2014_04_13 Kly - PTZ Nelahozeves.jpg
Po vítězství v poháru jsme zabodovali i v Okresním přeboru - doma jsme porazili Lobkovice 6:1.
2014_04_13 Kly - PTZ Nelahozeves.jpg
A tým ve středu dosáhl historického úspěchu - v Horních Beřkovicích vydoloval výsledek, který stačil k celkové výhře Českého poháru mužů!
A tým porazil Velký Borek B 4:0 a ve středu tak odehraje první zápas finále Českého poháru mužů. Soupeřem nám budou Horní Beřkovice, které momentálně okupují druhé místo ve 3. třídě. Začínáme zápasem doma, takže potřebujeme podporu domácích vlajkonošů. Začíná se v 17:00!
2014_04_13 Kly - PTZ Nelahozeves.jpg
A tým má za sebou tři zápasy během 7 dnů. Nejprve jsme ztratili doma proti Borku, pak v Chvatěrubech vybojovali postup do semifinále poháru a v sobotu jsme přivezli 3 body z Dolních Beřkovic za výhru 4:0.
Srdečně Vás zveme na oficiální otevření nového areálu, kabin a restaurace, které se bude konat v sobotu 26.4. Program akce bude následující:

10:00 - Přípravka: TJ Kly - TJ Neratovice B
12:00 - Žáci: TJ Kly - FK Kralupy 1901
14:00 - B tým: TJ Kly - Sokol Střezivojice
16:00 - Slavnostní otevření kabin
17:00 - A tým: TJ Kly - SK Slavia Velký Borek
19:00 - Posezení s harmonikou

Přijďte se podívat na zrekonstruovaný areál a zafandit všem našim týmům v jeden den!
 
2014_04_13 Kly - PTZ Nelahozeves.jpg
Na hřišti druhých Neratovic-Byškovic B jsme urvali 3 body za výhru 2:1.
2014_04_13 Kly - PTZ Nelahozeves.jpg
V 17. kole A tým doma porazil PTZ Nelahozeves 3:1 a oplatil jí tak porážku z poháru.
2014_04_12 Kly B - Roma Neratovice.jpg
B tým se vzpamatoval z prohry v Tuhaňi, doma otočil nepříznivý stav 2:0 a nakonec si připsal 3 body za výhru 4:2.
Možná jste si již všimli pár novinek, které se během posledních dnů na webu objevily. První z nich je záložka Fotogalerie v menu vlevo, která je automaticky generovaná z našeho profilu na rajčeti. Tam se budou objevovat všechny fotky, které odteď vyfotím já nebo někdo, kdo bude tak hodný a své fotky předá ke zveřejnění. Tím bych chtěl poprosit Vás všechny, pokud máte nějaké fotky, o něž byste se chtěli podělit, kontaktujte mě, já je buď přidám, nebo Vám dám přístup. 

Druhou novinkou je kalendář akcí. Ten se zobrazí po kliknutí na odkaz "Kalendář všech akcí" v menu vpravo, hned pod Nadcházejícími akcemi. Je to veřejný Google kalendář, pokud již kalendář od Googlu používáte, můžete si ten náš přidat mezi své kalendáře. Pokud kalendář od Googlu nepoužíváte, bude Vám sloužit jen přímo na našich stránkách. Budou v něm tréninky a zápasy všech našich týmů, pokud možno co nejaktuálnější. Nejbližší akce se pak zobrazí i přímo na hlavní stránce, tak jak tomu bylo doposud. Doufám, že se Vám změny budou líbit! :)
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
Ze Mšena si odvážíme 3 body za výhru 1:0, trefil se Zavadil. Důležitý zápas prakticky bez větších šancí na obou stranách tak pro nás dopadl výborně. Příští týden nás čeká doma PTZ Nelahozeves, hraje se v neděli v 16:30.
V novinách a na stránkách mělnického Deníku byla k článku o právě proběhlém kole uveřejněna fotogalerie z našeho zápasu a komentář trenéra Zavadila. Celý článek i fotky si můžete prohlédnout zde.
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
A tým přejel předposlední Novou Ves vysoko 9:0.
ikona B.JPG
B tým v prvním domácím zápase jara vyhrál na penalty 3:2 a získal tak dva body.
ikona B.JPG
B tým v prvním jarním klání nezaváhal a na půdě Nebužel vyhrál 3:1.
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
V prvním mistrovském zápase jara jsme prohráli na půdě prvních Záryb 3:1.
V článku najdete anketu, ve které můžete hlasovat pro předmět, o který byste případně měli zájem. Anketa slouží k předběžnému zjištění případného zájmu proto, aby se pak předměty mohly zadat do výroby. Můžete hlasovat i pro více předmětů. Cena se bude samozřejmě odvíjet od objednaného množství, ale pokud si vyhledáte na internetu stránky některé z reklamních agentur, snadno zjistíte, kolik dané předměty orientačně stojí. Děkujeme!
CameraZOOM-20140315203309761.jpg
Na Valné hromadě dne 15.3.2014 se odhlasovala tato podoba nové klubové vlajky. Omluvte, prosím, špatnou kvalitu fotky, slouží jen jako ukázka. Pro bližší informace o zakoupení vlajky a podobně prosím kontaktujte pana Ryndu. Jak bylo podotknuto v online přenosu ze schůze, na webu se brzy objeví improvizovaný e-shop, který umožní našim hooligans mnohem snadnější přístup k předmětům, jimiž mohou ukázat, že fandí právě TJ Kly!
Kly logo.jpg
mirkinho - Pokud jste se z nějakého důvodu nemohli zúčastnit Valné hromady, přináším přehled toho, co se na schůzi dělo.
ikona B.JPG
mirkinho - B tým v přátelském uktání ve Spomyšli zvítězil 2:1, trefili se Lukáš Kohout a Jiří Stránský. Příští týden naše 'Béčko' odehraje první mistrovské utkání v Nebuželích - výkop je v neděli 23.3. v 15:00.
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
mirkinho - Ve třetím zápase skupiny Českého poháru jsme porazili Všestudy 2:0
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
mirkinho - V Chlumíně jsme porazili Sokol Obříství 2:1.
V Mělnickém deníku vyšel v sobotu článek o změně trenéra u našeho A týmu. Přečtěte si vyjádření jak odchozivšího Marka Radimského, tak předsedy naší TJ, Petra Ryndy.
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
mirkinho - V posledním zápase Zimní ligy v Neratovicích jsme porazili Vysokou 8:3.
2013_11_10 Kly-Tisice.jpg
mirkinho - V prvním zápase ve skupině Českého poháru prohrál A tým na hřišti PTZ Nelahozeves 3:1. Výsledek bohužel neodpovídá předvedené hře, hráli jsme lépe než soupeř, vytvářeli jsme si spoustu slibných šancí, ale vedení 1:0 po gólu Kohouta se nám nepodařilo udržet.
mirkinho - A tým se i letos zúčastní Českého poháru mužů. Los nás přiřadil do skupiny 6 společně s PTZ Nelahozeves, Sokolem Všestudy a Sokolem Obříství. Jako první narazíme již tuto sobotu od 14:00 v Nelahozevsi na tamní PTZ. Kompletní rozlosování i s průběžně aktualizovanými výsledky naleznete na stránkách Českého fotbalového svazu.
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one