1. kolo - A mužstvo

1. kolo - obrázek

V prvním kole nového ročníku Okresního přeboru jsme přivítali v naší aréně Dynamo Nelahozeves B.
Zápas začal v 17:00 středoevropského času. Tribuny byli zaplněné do posledního místa a stadionem zněly obvyklé chorály. V prvním poločase se nestalo nic zvláštního.  V 58. minutě jsme se ujali vedení zásluhou Kuby Vondráka, který vyslal svou nevyzpytatelnou střelu. Po chvíli mohl přidat ještě jeden gól, ale velikou šanci neproměnil. V 82. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop proti domácím a hostující hráč vstřelil se štěstím branku. Zde dostalo za pravdu staré známé přísloví "Dáš a přesně za 24 minut dostaneš". Utkání tedy skončilo nerozhodným výsledkem 1:1 a do tabulky si připisujeme 1 bod, což ale vzhledem k vývoji utkání není uspokojivý výsledek. To je cely. Zdar

Sestava: Brož - Svoboda, Hulička, Lajn, Sobotka - Veselý, Matucha, Procházka, Panis - Vondrák, Kutílek

Žluta karta: nevim

Červená karta: nikdo

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Ondřej Kutílek