1. kolo - B mužstvo

1. kolo - B mužstvo - obrázek

Béčko hostilo Lobkovice Bé.
V neděli k nám zavítali chlapci z nedalekých Lobkovic. Hosté nastoupili s rozestavením  4-1-3-1 s vysunutým hrotem, kdežto my jsme zvolili tradiční 4-4-2. Hra byla ze začátku hodně svázána taktikou, ale po necelé půlhodince hry se prosadil mladíček Bursa, který si po celý zápas počínal ako ostrielaný harcovník. Poločas skončil 1:0. V druhé půli chtěli domácí přidat ještě další gól, ale nepodařilo se. Na druhé straně zneškodnil kelský Jao Ming, brankář Eifel, velikou šanci hostů. O pár minut později, už ale nedosáhl na pohotovou střelu Lobkovického útočníka. Kly chtěli opět strhnout vedení na svou stranu, ale přišla druhá rána. Z rychlého protiútoku zaúřadoval hostující hráč s číslem 7 a poslal potomky krále Lobkowitze do vedení. Zápas tedy  nakonec skončil 1:2 pro hosty. Cus

Muž zápasu podle tjkly.wgz.cz: Jan Bursa