4. kolo - A mužstvo

4. kolo - A mužstvo - obrázek

Ve čtvrtém kole jsme hostili Slovan Horní Beřkovice.
Zápas začal v 17:00 a utkání řídil rozhodčí Brych. Po pár minutách hry jsme se dostali do vedení zásluhou Jakuba Vondráka, který utekly po levé straně a levačkou zamířil ke vzdálenější tyči. V prvním poločase jsme ještě stihli zvýšit zásluhou Jiřího Huličky z pokutového kopu a zdálo se, že zápas je pod naši kontrolou. Utkání bylo nesmyslně rozkouskované díky rozhodčímu Brychovi, který jakoby s každým svým výdechem pískl do píšťalky. Za jednu minutu bylo k vidění i 5 nepochopitelně odpískaných přímých kopů. Do prvního poločasu ještě stihli hosté snížit z rohového kopu - gól do šaten 2:1.  Po výměně stran hosté vycítili šanci a zanedlouho vyrovnali 2:2. My jsme se však nevzdávali a chtěli opět vedení strhnout na naši stranu. Což se také stalo, po rohovém kopu se prosadil Tomáš Lajn 3:2. Hosté se ale s bodem nechtěli spokojit a 5 minut před koncem nádhernou ranou vyrovnali. Utkání nakonec skončilo 3:3, což nám zajišťuje jeden bod, se kterým samozřejmě nejsme spokojeni, neboť doma se body neztrácejí, že?