6. kolo - A mužstvo

Tentokrát jsme pohostili mužstvo Čečelic a chtěli jsme konečně vyhrát.
Zápas začal v 16:30. Začalo se opatrně, hra byla ze začátku hodně svázána taktikou, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu, na obou stranách bylo pár šancí, ale nic převratného. Poločas skončil bezbrankovou remízou. Do druhé půle jsme vstoupili lépe my.  Po jasné ruce ve vápně proměnil penaltu Jirka Hulička - 1-0. Za nedlouho se ukazatel skóre měnil podruhé. Po samostatném průniku skóroval Jarda Kohout. 2-0. Hosté hrozili z několika standartních situací, ale dokázali jsme se ubránit a po chvíli přidat další gól - opět z penalty, tentokrát Martion Veselý - 3-0. Třešniškou na dortu byl poslední gól - po nádherné akci zakončoval nemalý buldok Honza Bursa. 4-0. Po pěkném výkonu si po právu připisujeme 3 body a šplháme tabulkou výše.