9. kolo - A mužstvo

9. kolo - A mužstvo  - obrázek

9. kolo - A mužstvo - obrázek

V devátém kole jsme jeli do nedalekých Vojkovic. Vojkovice okupovali před tímto duelem předposlední místo, a tak úkol zněl jasně: Musíme vyhrát.
Avšak než se diváci stihli dostat do sektorů C5, C6 a D1, kde byl problém s počítačem na pokladně. Už zahrávali domácí pokutový kop. Domací kanonýr si s touto úlohou dokonale poradil a domácí vedli 1:0. Za nedlouho jsme však ukázali naší sílu a vyrovnali zásluhou Jardy Kohouta - 1:1. Domací ale v zápětí odpověděli další brankou - po centru se hlavou ujali opět vedení.  Poločas skončil 2:1, což se nám samozřejmě nelíbilo. Druhý poločas jsme měli mírnou převahu. V 78. minutě se prosadil střídající Venca Blažek, hvězda B mužstva, který se pomalu začíná propracovávat do Áčka. Uplatnil svou tvrdost a nekompromisně zavěsil pravou nohou, která je jeho slabší, přibližně z 8 metrů - 2:2. Dále už se skóre nezměnilo a tak jsme si odvezli 1 bod.