A tým - 1.kolo - Slovan Horní Beřkovice

A tým - 1.kolo - Slovan Horní Beřkovice - obrázek

mirkinho - V prvním kole Atletico okresního přeboru kelský A tým jen remizoval na domácí půdě s Horními Beřkovicemi.
Hned v úvodním kole sezony chybělo A týmu několik opor - Hříbala na plac nepustila bolavá achilovka, Vondrák si v minulém zápase poranil stehenní sval, nová posila Šulc je na dovolené a další letní akvizice Demeter si odpykával poslední část svého přeneseného trestu za vyloučení v jarní části sezony.

I v improvizované sestavě jsme ale vstoupili do zápasu celkem dobře. V první půli se neprosadil ani jeden z týmů, skóre se měnilo až v polovině druhého dějství. Sobotka se trefil jen několik minut poté, co vystřídal Bursu, a otevřel tak letošní gólový účet svého týmu. Deset minut před koncem však došlo k velkému nedorozumění mezi Huličkou a gólmanem Brožem, z čehož vytěžili hosté - 1:1. Zvrátit zápas zpět na svou stranu se již "áčku" nepodařilo a tak se ve Klích dělily body.

Pozn. - byla zavedena nová sekce rubriky A tým - Statistiky, ve které najdete pořadí nejlepších střelců týmu, pořadí v soutěži "Zlý muž" a také pořadí hráčů, kteří byli oceněni titulem Muž zápasu.

TJ Kly - Slovan Horní Beřkovice  1:1 (Sobotka)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Veselý, Pilař - Procházka, Lajn (C), Morávek, Joachymstál - Bursa, Kozák

Náhradníci: Sobotka, Šrámek, Březina

ŽK: Bursa

ČK: nikdo

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Sobotka