A tým - 1. kolo - TJ Řepín B

A tým - 1. kolo - TJ Řepín B - obrázek

mirkinho - A tým má za sebou první mistrovské utkání nové sezóny, zvládl ho na výbornou. Více...
Prvním soupeřem sezóny byla rezerva Řepína. Ta se v loňské sezóně umístila na 10. místě, 4 body za námi. Před zápasem jsme zvolili kapitána mužstva, jímž se stal Tomáš Lajn. Hned od začátku jsme měli převahu, ale několik slibných šancí zlikvidoval hostující gólman. Hrálo se za prudkého deště. Ve 32. minutě se trefil hlavou Palanský a otevřel tak letošní soutěžní gólový účet. Do poločasu už se žádná gólová šance nezrodila. Po změně stran se pokračovalo v podobném duchu. Šance měli Stránský, Kutílek i Březina, ale buď netrefovali bránu, nebo trefovali gólmana. Druhý gól nakonec přidal Březina po skvělém průniku Kutílka. Na druhé straně se Brož silně nudil, za celý zápas si připsal pouze několik lehčích zákroků. Pár minut před koncem přidal třetí gól Hrstka, a tak jsme sezónu zahájili výhrou 3:0. Příští týden nás ale čeká o mnoho těžší soupeř, jedeme na horkou půdu do Liběchova, který v prvním kole porazil silné Horní Počaply 4:1.

TJ Kly - TJ Řepín B  3:0 (Palanský, Březina, Hrstka)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Lajn (C), Vondrák, Šulc - Palanský, Svoboda (65. Sobotka), Stránský, Kutílek (70. Hulička) - Hrstka, Kohout J. (60. Březina)

ŽK: nikdo