A tým - 1. kolo - TJ Řepín B

A tým - 1. kolo - TJ Řepín B - obrázek

mirkinho - Do nové sezony jsme vstoupili výhrou 5:2 nad Řepínem B.
Hned v 5. minutě otevřel skóre Palanský, a přišlo i několik dalších šancí, které ovšem zůstaly neproměněné, což nás mrzelo o to víc, když na druhé straně hosté vyrovnali z penalty. Ještě do půle se řepínským podařilo dostat se do vedení po chybě našeho Brože. Po změně stran jsme ovšem hosty přehrávali a vytvořili si spoustu dalších šancí. Ještě dvakrát se trefil Palanský, jednou Zavadil, a pátý gól přidal na samém konci zápasu Kutílek. Vyhráli jsme tak 5:2 a vstup do sezony se tedy vydařil. Příští týden jedeme do Čečelic, které změnily svůj hrací den na neděli.

TJ Kly - TJ Řepín B  5:2 (3x Palanský, Zavadil, Kutílek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Šulc, Rechcígl - Březina (70. Kutílek), Lajn (C), Zavadil, Hrstka (46. Sobotka) - Rada - Palanský

Náhradníci: Hulička, Starý

ŽK: Sobotka