Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - 10. kolo - Sokol Záryby B

A tým - 10. kolo - Sokol Záryby B - obrázek

A tým - 10. kolo - Sokol Záryby B - obrázek

mirkinho - A tým získal další tři body výhrou 2:0 nad zárybskou rezervou. Více...
Záryby B sice nefigurují v tabulce nijak vysoko, ale ze začátku nepředváděli vůbec špatný fotbal. Jednou dokonce musel zasahovat brankář Brož, střelu hostujícího záložníka vytáhl na roh. Hosté zahrozili ještě jednou, a to když z dálky napřáhl po odraženém míči jeden ze zárybských obránců. Bránu ale netrefil. Pak už jsme se dostali ke slovu my. Sobotka krásně vyslal Březinu do nájezdu a ten se nemýlil - 1:0. Po asi deseti minutách jsme kopali roh, hosté vyhlavičkovali míč vysoko do vzduchu a Palanský hlavou trefil ruku jednoho z obránců. Z penalty zvýšil na 2:0 Sobotka.

Po změně stran jsme se asi příliš spokojili s dvoubrankovým vedením a Záryby nás v poli přehrávali. Jejich snaha ale nevedla k ohrožení naší branky. Na druhé straně měli velké šance Březina i Stránský, ale vedení jsme již nezvýšili. Připisujeme si tedy další tři body a stále vedeme tabulku o dva body. Mimochodem, nyní máme na kontě stejně bodů, jako za celou loňskou sezónu. Příští týden jedeme do Obříství, kde nás nebude čekat nic lehkého. 


TJ Kly - Sokol Záryby B  2:0 (Březina, Sobotka z pen.)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Sobotka - Kutílek (70. Starý), Stránský, Palanský, Hulička - Březina, Hrstka

Na střídačce byl připraven ještě Šulc, který ale ještě není stoprocentně fit po zranění kotníku.

ŽK: nikdo

Podívejte se, jak zápas promluvil do statistik mužstva


30.10.2011 21:12:05
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one