A tým - 10. kolo - TJ Sokol Nová Ves

A tým - 10. kolo - TJ Sokol Nová Ves - obrázek

mirkinho - A tým stále bez výhry.
Na zápase jsem nebyl, ale Nová Ves má naštěstí velmi pěkné stránky, ze kterých mám od tamějšího admina ričiho povoleno čerpat. Takže tady je článek z našeho zápasu v podání redakce novoveského fotbalového portálu:

Proti poslednímu týmu tabulky jsme vyválčili cenné tři body, ovšem opět jsme si to pěkně zkomplikovali. Tentokrát byl vyloučen Aleš Jíša a to už ve 25. minutě, i tak jsme ale díky jediné brance Kuby Vancla a potřebnému štěstíčku uspěli. Na začátku zápasu byli lepší domácí, první šanci jsme měli ale my. Lukáš Vlček se ocitl v dobré situaci, místo zakončení slabší levou nohou volil avšak hlavičkový pokus, který nasměroval jen do rukavic brankaře. Tato příležitost jakoby Kly nakopla a díky sérii rohových kopů si vytvořili tlak a dobré možnosti, podržel nás ale Pavel Kocourek. Ve 25. minutě přišel náš typicky herní prvek, kvůli němuž soupeři snadno přečtou naši hru - vyloučení. Aleš Jíša na půlce zbytečně zajel do protihráče a uviděl od rozhodčího Antoše druhou žlutou kartu. Po vyloučení byli lepší Kly, v cestě jim ale stál opět Pavel Kocourek nebo neschopnost zakončit akci gólem. V závěru půle jsme byli pro změnu lepší my, brankovou odměnu jsme z toho ale nevytěžili. Druhý poločas byl ve znamení zahazování tutovek, více to avšak mrzelo našeho soupeře. Nejprve neproměňovali šance domácí, následně ani na dvakrát nerozvnil síť ve 100% šanci Lukáš Vlček. V 55. minutě soupeřův záložník pěkně vypálil z trestného kopu, naštěstí trefil jen břevno. Vzápětí mu odpověděl Michal Horák, sám před brankařem ale neproměnil. To se ovšem povedlo Kubovi Vanclovi, který si pěkně zpracoval výborný pas Jardy Hrušky, udělal kličku brankařovi a lehce zakončil do prázdné brány - 0:1. Ke konci si pochopitelně Kly vytvořili nějaké ty šance, branka z toho ale nebyla, nechybělo ale moc, jednou dokonce zazvonila i tyčka. Tři body z venku jsou dobré, ale příště už by to chtělo dohrát v jedenácti!

Nadále tak zůstáváme bez výhry, s jedním bodem za remízu z prvního kola. V příštím kole jede A tým na Pšovku, kde určitě nebude bez šance, takže držme chlapcům palce, ať jim to konečně vyjde.

TJ Kly - TJ Sokol Nová Ves  0:1

Sestava TJ Kly: Brož - Pilař, Hulička, Šulc, Šrámek (Sobotka) - Zelenka (Bursa), Demeter, Hříbal, Joachymstál (Březina) - Kohout J., Lajn

Statistiky možná budou doplněny později, ale spíš ne, pokud by někdo věděl, napište mi.