A tým - 11. kolo - Liaz Vehlovice

A tým - 11. kolo - Liaz Vehlovice - obrázek

mirkinho - Z Vehlovic vezeme 3 body za výhru 5:2.
Na Vehlovicích jsme začali velmi dobře, do několika slibných šancí se dostal Vondrák i Morávek. Hned v 1. minutě jsme navíc kopali penaltu, ze které ale Vondrák trefil pouze břevno domácí branky. Ve 20. minutě se trefil Lajn po závaru ve velkém vápně Vehlovic. Poté jsme nechali domácí vyrovnat na 1:1. Na 1:2 ale zanedlouho změnil skóre domácí obránce, který si sám srazil do branky náš centr z levé strany. Po změně stran jsme zvýšili vedení zásluhou gólu Hrstky. Na druhé straně se z deseti metrů kopalo také, a domácí tak snížili na 3:2, nicméně na body již nedosáhli. Pár minut na to totiž Hrstka přidal druhý gól z již třetí penalty tohoto zápasu a na konci ještě zvýšil naše vedení Kohout. Celkové skóre se tak zastavilo na číslech 5 a 2.

Liaz Vehlovice - TJ Kly  2:5 (2x Hrstka, Lajn, Kohout J., vlastní)