A tým - 11. kolo - Sokol Obříství

A tým - 11. kolo - Sokol Obříství - obrázek

mirkinho - Po 4 výhrách přišla ztráta v Obříství, kde jsme brali jen bod za remízu 2:2. Více...
Věděli jsme, že nás v Obříství nebude čekat nic lehkého, obzvlášť, když nám chybělo 5 zraněných hráčů. Na marodku přibyli Brož, který má bolavá záda, a Lajn, jenž má problémy s naraženými žebry. V poslepované sestavě jsme v první půli hráli s domácími vyrovnanou partii, která se ale obešla bez větších šancí. Po změně stran jsme inkasovali po sérii chyb v rozehrávce. S tímto stavem jsme se ale nespokojili a zatlačili domácí. Na 1:1 vyrovnal Palanský, který si za obranou zpracoval centr Zelenky a prostřelil gólmana. Obrat dokonal Hrstka, který utekl domácím obráncům a v nájezdu se nemýlil. Další nájezd bohužel neproměnil pět minut před koncem Březina, což nás mrzelo o mnoho víc, když proti nám v poslední minutě odpískal rozhodčí Jurčovský diskutabilní penaltu. Z té se domácí Cabadaj nemýlil a tak si vezeme pouze bod. Škoda, výhra byla hodně blízko. Příští týden hostíme v posledním domácím utkání podzimu Hořín, začíná se ve 14:00, takže přineste transparenty a vlajky a přijďte fandit. Jen připomínám, že jakákoliv pyrotechnika je na našem stadionu zakázána.

Sokol Obříství - TJ Kly  2:2 (Palanský, Hrstka)

Sestava TJ Kly: Háze - Zelenka, Sobotka, Vondrák (C), Starý - Kutílek (85. Šulc), Hulička, Stránský, Palanský - Hrstka, Březina

ŽK: Palanský, Hulička, Starý, Vondrák

Podívejte se, jak zápas promluvil do statistik mužstva.