A tým - 12. kolo - AFK Hořín

A tým - 12. kolo - AFK Hořín - obrázek

mirkinho - V předposledním zápase podzimu jsme po dobrém výkonu porazili Hořín 3:1. Více...
Hosté z Hořína jsou v tabulce na 4. místě, hned za triem Horní Počaply, Kly a Liběchov, takže jsme věděli, že nás čeká hodně těžký soupeř. To bylo vidět hned od začátku zápasu, kdy hosté párkrát zahrozili, vždy byl ale proti skvěle chytající Brož. My jsme měli také nějaké šance, ale gól se nám vstřelit nepodařilo. Kolem třicáté minuty při rohu přeskočil hostující Kettner Palanského a hlavou otevřel skóre. Ještě do poločasu se nám ale podařilo srovnat zásluhou Stránského, který za záda hořínského brankáře usměrnil centr Huličky.

Po poločasové přestávce jsme na hosty vyrukovali velmi aktivně a to nám přineslo ovoce. Dlouhý nákop Palanského si krásně zpracoval Hrstka a poslal do šance Huličku, který nás podél gólmana poslal do vedení. Vedení jsme navíc zvýšili po rohu, který si hosté sami vrazili do brány. V klidu jsme tak dotáhli zápas do konce a po bojovném, týmovém výkonu si odnášíme tři body. Velice pozitivní zprávou je také to, že Tomáš Hříbal poprvé od svého zranění kolene nastoupil k soutěžnímu utkání.

Bohužel Liběchov i Horní Počaply také vyhráli, takže zůstáváme na stejné bodové úrovni s těmito dvěma kluby. Za týden nás čeká poslední zápas podzimní části sezóny, a to v Byškovicích proti tamní Romě Neratovice, která včera podlehla Liběchovu 10:2. Hraje se už ve 13:30. V 17:00 se pak uskuteční společná rozlučka v kelské hospodě U Martina.

TJ Kly - AFK Hořín 3:1 (Stránský, Hulička, vlastní - Kettner)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák (C), Sobotka, Šulc (75. Hříbal) - Palanský, Hulička, Stránský, Kutílek (80. Zíta) - Hrstka, Březina

ŽK: Palanský, Zíta