A tým - 12. kolo - Dynamo Nelahozeves B

A tým - 12. kolo - obrázek

mirkinho - Deset zápasů museli fanoušci čekat na bodový zisk kelského A týmu. Dnes se dočkali.
Tentokrát to vypadalo dobře již od začátku. A tým na soupeře vlétl a zatlačil ho ke své brance. Tlak vyústil gólem v 19. minutě, kdy se po trmě vrmě před bránou Nelahozevsi míč odrazil k Hříbalovi, který ho placírkou uklidil do brány. Ještě do poločasu se však soupeři podařilo srovnat. Hostující kapitán zametl pravý horní roh Brožovy brány z trestného kopu. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal s občasnými šancemi na obou stranách. Ani jedna z nich však neskončila gólem a oba kluby se tak rozešly smírně 1:1. Pro A tým to je teprve druhý bod sezony, zůstává tedy poslední.

TJ Kly - Dynamo Nelahozeves B 1:1 (Hříbal)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Veselý, Sobotka - Joachymstál, Hříbal, Demeter, Lajn - Bursa (80. Morávek), Kohout J.

Diváků: jako šafránu

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Hříbal