A tým - 13.kolo - Roma Neratovice

A tým - 13.kolo - Roma Neratovice - obrázek

mirkinho - Úspěšný podzim jsme dovršili výhrou 6:1 nad Romou Neratovice. Více...
Poslední zápas podzimní části nás čekal v Byškovicích. Roma Neratovice je tým ze spodní části tabulky, který dostává spoustu gólů. A opravdu, obrana domácích byla velmi děravá, čehož jsme v první půli využili celkem čtyřikrát. Navíc okolo 20. minuty dostal červenou kartu jeden z útočníků domácích za hrubé nadávky rozhodčímu. Dopředu nehráli domácí špatně, ale žádnou větší šanci si nevytvořili. Po změně stran jsme přidali ještě dvě branky, i když jich mohlo být minimálně deset. Domácí pak jen snížili z nesmyslné penalty.

Podzim jsme tedy zakončili výhrou 6:1 a jako jediný tým z naší skupiny jsme neprohráli ani jeden zápas. O první místo se dělíme s týmy Liběchova a Horních Počapel. Konečná tabulka je zde. Nejlepším střelcem podzimu se stal Palanský s devíti vstřelenými brankami, na druhém místě skončil Hrstka s 6 a o třetí se dělí Březina a Stránský se 4. Zlým mužem týmu je zatím Vondrák se 4 žlutými kartami. Ten také vyhrává titul největšího šoumena (rozuměj opilce) rozlučky. Kompletní statistiky najdete zde. Děkuji všem za úspěšný podzim a přeji nám, abychom sezónu na jaře dotáhli do zdárného konce.

Roma Neratovice - TJ Kly  1:6 (Demeter z PK - 2x Hrstka, Hulička, Stránský, Březina, Palanský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Šulc (75. Starý) - Palanský, Hulička, Stránský, Sobotka (60. Kutílek) - Březina (60. Kohout J.), Hrstka

ŽK: nikdo