A tým - 13. kolo - Sokol Záryby B

A tým - 13. kolo - Sokol Záryby B - obrázek

mirkinho - Podzim jsme zakončili výhrou 2:3 v Zárybech
V Zárybech jsme proti tamnímu B týmu až do sobotního odpoledne nikdy nevyhráli, a tak nás čekal jasný úkol - přerušit tuto nelichotivou sérii. Začátek nám vyšel perfektně - hned v 5. minutě Palanský uklidil přihrávku Kohouta za záda domácího gólmana. Domácí měli v první půli dvě větší šance - jednu zastavila až tyč naší brány, druhou zlikvidoval dobrým vyběhnutím Brož. Po změně stran nám opět vyšel začátek - Palanský zvýšil na 0:2. Bohužel jsme ale ztratili koncentraci a nechali domácí vyrovnat na 2:2 po dvou gólech hlavou. Několik minut na to ale znovu strhnul vedení na naší stranu Lajn po centru Zavadila. Toto skóre už jsme udrželi do konce.

Přezimujeme tedy na prvním místě tabulky s nejtenčím možným náskokem před Hořínem. Za podzim jsme získali 33 bodů, což je stejně jako v loňské sezóně. Dali jsme celkem 55 gólů, loni jsme pro srovnání dali za podzim gólů 32.

Sokol Záryby B - TJ Kly  2:3 (2x Palanský, Lajn)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Šulc, Sobotka - Rechcígl (60. Hrstka), Morávek (85. Starý), Zavadil, Lajn (C) - Kohout J. (70. Kutílek), Palanský