A tým - 14. kolo - Dynamo Nelahozeves "B"

A tým - 14. kolo - Dynamo Nelahozeves "B" - obrázek

První mistrovské utkání jara sehrál A tým na hřišti Dynama Nelahozeves...číst celé
Zápas nezačal pro Kly vůbec dobře. Již ve třinácté minutě si dal Martin Veselý vlastní gól a až do konce první půle se hráči našeho A týmu dostali pouze do jedné výraznější šance, když Joachymstál trefil z centru/střely (nikdo neví) tyč. Na druhé straně domácí nastřelili břevno hlavou. Po změně stran hráli z kopce naši hráči, a prosazovali se mnohem více. Hned několika střelami ohrozili bránu domácích, ale vyrovnávací gól zařídil až v 68. minutě Martin Veselý hlavou po centru z levé strany. Odčinil tak své zaváhání z prvního poločasu. Do konce utkání jsem si sice vypracovali několik dalších možností, ale nic závažného se už nestalo. Stejně jako na podzim tak A tým s Dynamem Nelahozeves remizoval 1:1.

TJ Kly "A" - Dynamo Nelahozeves "B"  1:1  (vl.Veselý - Veselý)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Veselý, Sobotka - Matucha, Morávek, Lajn, Hříbal - Kutílek, Joachymstál
Střídající: Březina, Vondrák

Góly: vl.Veselý - Veselý