A tým - 14. kolo - Horní Beřkovice

A tým - 14. kolo - Horní Beřkovice - obrázek

mirkinho - A tým zahájil jarní část sezony výhrou 2:1 na hřišti posledního celku tabulky.
Do Horních Beřkovic vyrážel A tým s jasným cílem - získat tři body. Cesta za záchranou by se případným neúspěchem na hřišti posledního hodně zkomplikovala. A tým neponechal nic náhodě a hned od začátku si vybudoval územní převahu. Do poločasu předvedl několik slibných akcí, z nichž žádná však neskončila gólem. Do několika šancí se dostala nová posila A týmu, Václac Berky. Na druhé straně po rohu zachraňoval z brankové čáry Hulička. Poločas tak skončil bez branek. Ve druhé půli pokračovala mírná převaha našeho týmu, která zanedlouho vyústila v kýženou branku. Po odraženém centru se prosadil Kuba Vondrák. Po 15 minutách přidali naši hráči další gól - po pěkné akci přehodil domácího brankáře Hříbal. V utkání padly dvě červené karty, obě po dvou žlutých kartách, každá na jedné straně. Za nás byl vyloučen Pavel Zelenka, za domácí nevim. V závěru utkání byla proti našim odpískána velice sporná malá domů. Po rozehrání nepřímého kopu byl faulován jeden z domácích a tak se kopala penalta. Tu domácí proměnili, na vyrovnání už však neměli dost sil a kelský A tým si tak odvezl důležité tři body. Navíc Vojkovice, které jsou v tabulce o místo před námi, prohrály, a ztráta tak teď činí 6 bodů. Příští týden doma hostíme ve velmi důležitém zápase právě Vojkovice.

Horní Beřkovice - TJ Kly  1:2 (Vondrák, Hříbal)

Sestava TJ Kly: Brož - Veselý, Hulička, Sobotka, Zelenka P. - Zelenka J., Hříbal, Morávek, Joachymstál - Berky, Vondrák