A tým - 14.kolo - TJ Řepín B

A tým - 14.kolo - TJ Řepín B - obrázek

mirkinho - V prvním zápase jarní části jsme si hravě poradili s řepínským B týmem - 3:0.
Soupeř již od začátku nekladl nějaký velký odpor a hned kolem 10. minuty se trefil hlavou z rohu Palanský. Byli jsme lepším týmem, vycházely nám i pěkné akce. Druhou branku přidal opět hlavou Palanský po centru Zelenky. Ještě v prvním poločase měl velkou šanci Březina, ale v nájezdu mířil vedle. Po změně stran jsme trošku polevili, ale domácí si nevytvořili žádné vážnější šance ke skórování. Třetí gól přidal pěkným obloučkem Hulička a vyhráli jsme tak 3:0. Za týden nás čeká doma Liběchov, který v tomto kole remizoval s Horními Počaply 1:1, což nás posunulo na první příčku tabulky. To se ale může hned v sobotu zase změnit, takže si všichni přineste dýmovnice a transparenty a přijďte fandit.

TJ Řepín B - TJ Kly  0:3 (2x Palanský, Hulička)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Starý - Hrstka (76. Kohout J.), Stránský (70. Kutílek), Sobotka, Hulička - Březina, Palanský

ŽK: nikdo