A tým - 14. kolo - TJ Řepín B

Odložený zápas v Řepíně jsme zvládli na jedničku - 0:7.
Do Řepína jsme jeli odehrát odložený zápas, který měl původně být prvním jarním utkáním. Hned ve 3. minutě se trefil Zelenka po krásném Morávkově oklamání brankáře. Pár minut poté zvýšil na 2:0 Palanský a ještě do poločasu jsme stihli dát další dva góly - Šulc se trefil po rohovém kopu a Zelenka přidal svou druhou branku střelou k tyči. Po změně stran jsme pokračovali v tlaku a přidali další 3 branky. Trefil se dvakrát Kohout a jednou Březina. Na druhé straně se nic vážného nestalo a my jsme tak zvítězili 7:0. Na jaře máme zatím skóre 35:1. Na čele tabulky máme náskok 6 bodů před Hořínem, oproti kterému máme v případě shodného počtu bodů výhodu lepších vzájemných zápasů. Do konce sezóny zbývá 6 zápasů.

TJ Řepín B - TJ Kly  0:7 (2x Zelenka, 2x Kohout, Palanský, Březina, Šulc)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Šulc, Vondrák (30. Sobotka) - Březina, Lajn (C), Morávek, Palanský (55. Kutílek) - Zavadil (46. Stránský), Kohout
Na lavičce byli připraveni: Hrstka, Rechcígl, Fabián

ŽK: Vondrák