A tým - 15. kolo - SK Vojkovice

A tým - 15. kolo - SK Vojkovice - obrázek

mirkinho - Po čtvrteční přátelské výhře nad týmem z Dánska A tým vyhrál i první jarní domácí mistrovské utkání nad týmem z Vojkovic.
Ve čtvrtek se ve Klích sehrál přátelský zápas s týmem hrajícím v Dánsku podobnou soutěž jako je Okresní přebor u nás. Náš A tým vyhrál 2:0, když se trefil Kurc a Zelenka Jiří. Byli jsme celou dobu lepším týmem, soupeře jsme předčili hlavně v důrazu. Tento zápas dodal týmu pohodu před sobotním důležitým utkáním s Vojkovicemi.

TJ Kly - chlapci z Dánska  2:0 (Kurc, Zelenka Jiří)

Vojkovice měly před zápasem šestibodový náskok, a kdyby A tým prohrál, propastných 9 bodů by se těžko dohánělo. Proto jsme potřebovali vyhrát. Nenechali jsme nic náhodě a od začátku jsme si vytvořili územní převahu. Ještě v první půli se dvakrát trefil Morávek a dodal týmu potřebný klid. Do druhého poločasu jsme tedy vstupovali s pěkným dvoubrankovým náskokem. Týmu z Vojkovic se podařilo ještě snížit, ale pojistku přidal o deset minut později Vondrák. A tým tak stáhl náskok Vojkovic na tři body, a jelikož Lobkovice také prohrály, ztrácíme 4 body na dalšího největšího konkurenta v boji o záchranu. Tabulku si prohlédněte zde.

TJ Kly - SK Vojkovice  3:1 (Morávek 2x, Vondrák - nehlášen)

Sestava TJ Kly: Brož - Veselý, Hulička, Lajn, Sobotka - Zelenka J., Hříbal, Morávek, Joachymstál - Berky, Vondrák