A tým - 15. kolo - Sokol Čečelice

mirkinho - V prvním jarním zápase jsme smetli Čečelice hladce 6:0.
15. kolo bylo tím prvním jarním, protože zápas s Řepínem B se odložil na 8.5. kvůli špatnému počasí. Přivítali jsme Čečelice, které na tom letos v tabulce nejsou vůbec dobře, nicméně jsme se snažili soupeře nepodcenit a od začátku hrát na sto procent. To se podařilo, hned v první desetiminutovce jsme otevřeli skóre po hlavičce Palanského. V průběhu celého prvního poločasu jsme byli lepším týmem a ještě do přestávky jsme zvýšili na 4:0 zásluhou Stránského, Kohouta a znovu Palanského. Po změně stran se pokračovalo v podobném tempu, Palanský zahodil několik nájezdů, a až ke konci zápasu se trefil Morávek a následně si domácí ještě přidali vlastní gól, když několikátý nájezd Palanského musel být sražen do brány obráncem (gól nakonec připsán Palanskému). Nakonec tedy 6:0. Příští týden nás čeká souboj na ostří nože v Hoříně, tedy s druhým týmem tabulky. Hraje se v sobotu v 10:45.

TJ Kly - Sokol Čečelice  6:0 (3x Palanský, Stránský, Kohout, Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Hulička, Šulc, Vondrák - Březina, Morávek, Zavadil (53. Fabián), Stránský (65. Hrstka) - Kohout (68. Kutílek), Palanský (C)

ŽK: nikdo

ČK: nikdo

Diváků: jak máku