A tým - 15. kolo - Sokol Nová Ves

A tým přejel předposlední Novou Ves vysoko 9:0.
V zápase jsme byli jasným favoritem - Nová Ves je s 5 body předposledním týmem tabulky. Přesto jsme nemohli nic podcenit, protože na podzim jsme v Nové Vsi prohráli na penalty. Nyní jsme ale na domácím hřišti na soupeře vlítli a hned v 11. minutě otevřel skóre krásnou střelou Kohout. Ještě do poločasu jsme stihli proměnit další 4 šance - dvakrát se trefil Palanský, jednou Morávek a ještě jeden gól přidal Kohout. Po změně stran jsme se na chvilku nemohli probrat, nějakou tu šanci jsme zahodili, Hoffman neproměnil pokutový kop. Za stavu 5:0 to však nebylo nic vážného. Navíc jsme i některé šance proměnili - Morávek a Palanský zkompletovali hattricky, poslední, devátý gól pak přidal Stránský a k "desítce" tak nebylo daleko. Naštěstí jsme desátý gól nedali, protože by nám na to nestačila tabule :) Příští týden jedeme do Mšena, kde potřebujeme urvat nějaké další body. Výkop je v sobotu v 16:30.

TJ Kly - Sokol Nová Ves  9:0 (3x Morávek, 3x Palanský, 2x Kohout, Stránský)