A tým - 16.kolo - AFK Hořín

mirkinho - V 16. kole jsme v přímém souboji o první místo obstáli a vyhráli v Hoříně 0:1.
V Hoříně nás čekal velice těžký zápas, už od první minuty byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Ve 25. minutě se po dlouhém autu trefil hlavou Stránský a dostal nás tak do výhodné pozice. Domácí se dostávali do slibných šancí, ale buď špatně mířili, nebo střely likvidoval vynikající Brož. V druhé půli nás Hořín hodně zatlačil a měl dlouhou sérii standardních situací, nicméně jsme udrželi příznivý stav a vyhráli tak 0:1. To nás posunulo do výhodné pozice, kdy máme na čele tabulky čtyřbodový náskok právě před Hořínem.

AFK Hořín - TJ Kly  0:1 (Stránský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Hulička, Šulc, Vondrák - Březina, Lajn (C) (58. Kohout), Morávek, Stránský (75. Hrstka) - Palanský (88. Kutílek), Zavadil

ŽK: Morávek, Vondrák

ČK: nikdo