A tým - 16.kolo - FC Mělník

A tým - 16.kolo - FC Mělník - obrázek

mirkinho - A tým neprodloužil sérii tří soutěžních výher v řadě a na hřišti prvního prohrál 4:0.
Na hřiště prvního FC Mělník jel A tým jako outsider. Zápas by však od začátku vyrovnaný, dokonce jsme se dostali do několika velice slibných šancí, Hulička nastřelil z trestého kopu břevno. Několik slibně se rozvíjejících akcí zastavil domácí pomezní rozhodčí (co jsme také mohli čekat). Ke konci první půle zbytečně fauloval Veselý a kopala se penalta. Tu bez problémů proměnil domácí Suchý. Po změně stran začali ovládat hru domácí. Po našem nedůsledném odkopu v 56.minutě přehodil Brože mělnický Králík. Naši hráči přestali hrát svou hru a inkasovali ještě dvakrát. Škoda, Mělník rozhodně nepůsobil dojmem neporazitelného mužstva z čela tabulky a myslím, že kdybychom proměnili šance z úvodu utkání, zápas by se vyvíjel jinak. Bohužel soupeři v tabulce těsně před námi bodovali - Lobkovice doma remizovaly ve vypjatém zápase (3x ČK) se Mšenem a Vojkovice si doma poradily s Novou Vsí 3:0. Příští týden nás doma čekají Dolní Beřkovice, které v sobotu prohrály doma s Čechií a které musíme bezpodmínečně porazit.

FC Mělník - TJ Kly  4:0 (39. Suchý z PK, 56. Králík, 70. Douděra, 74. Jiskra)

Sestava TJ Kly: Brož - Veselý, Hulička, Lajn (Kohout J.), Zelenka P. - Vondrák, Hříbal, Morávek (Hašourek), Joachymstál - Berky, Zelenka J. (Řízek)

Náhradníci: Kohout J., Hašourek, Řízek, Bursa, Demeter

ŽK: 0:1

ČK: nikdo

Diváků: moc ne

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Hulička

Fotky ze zápasu jsou, dokonce dvoje - pár jich je ode mně a pár jich je na stránkách mělnického Deníku.