A tým - 16. kolo - Horní Počaply

A tým - 16. kolo - Horní Počaply - obrázek

mirkinho - Druhá porážka sezony a zároveň druhá porážka v řadě přišla v Horních Počaplech - 4:2.
Věděli jsme, že nás v Horních Počaplech nebude čekat nic lehkého - soupeř je na vršku tabulky a má krásný nový areál, ve kterém jsme sehráli jeden z prvních zápasů. Nicméně jsme věřili, že se bude jednat o spravedlivý a férový souboj. V první půli jsme domácí přehrávali, vytvořili si několik slibných možností, ale ujala se až krásná akce okolo 30. minuty, kdy Palanský vyslal do nájezdu Zelenku, ten našel před prázdnou bránou Hrstku a ten míč uklidil do brány. Bohužel jsme se tak radovali, že jsme na chvilku přestali hrát, a hned po půl minutě jsme inkasovali. Poločas tedy skončil 1:1. Po změně stran se začaly dít věci. Rozhodčí otáčel fauly, výkon pomezních rozhodčích raději nebudu ani komentovat. Domácí se dostali do vedení po další individuální chybě v naší obraně. Na 2:2 ale vyrovnal Vondrák, když jeho přímý kop tečoval za záda gólmana domácí obránce. Poté přišla absurdní penalta pro domácí a ještě absurdnější přímý kop, ze kterého Počaply zvýšily na 4:2. Celkem brzy se začínají dít věci, o kterých jsem doufal, že by mohly ještě pár kol počkat. S tím asi ale nic nenaděláme, soustřeďme se na další zápasy, do konce soutěže ještě zbývá spousta zápasů. Příští týden jedeme do Mlékojed, hraje se netradičně v neděli ráno v 10:15.

Sokol Horní Počaply - TJ Kly   4:2 (Hrstka, Vondrák)

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Vondrák, Hulička, Šulc - Zelenka, Lajn (C), Stránský (70. Kutílek), Březina - Hrstka (75. Kohout J.), Palanský

ŽK: Palanský, Vondrák

Podívejte se, jak zápas promluvil do statistik mužstva.