A tým - 17.kolo - Dolní Beřkovice

A tým - 17.kolo - Dolní Beřkovice - obrázek

mirkinho - A tým doma v důležitém zápase bohužel prohrál 1:2.
A tým nastoupil do zápasu odhodlán stáhnout náskok Dolních Beřkovic na 6 bodů a hned ze začátku si vytvořil tlak na branku hostů. Po několika pěkných akcích v úvodu se po centru z levé strany trefil Morávek, když míč trefil z velkého úhlu kolenem nebo čim a trefil to přes celou bránu od tyčky, prostě Messi hadr. Po pár minutách ohrozil branku hostů dobře hrající Morávek znovu - tentokrát však trefil břevno. Po faulu na Vondráka měl rozhodčí Pos vytáhnout jasnou červenou kartu, ale zase ukázal, že je jedním z nejhorších rozhodčích na Mělnicku. Ještě do svačiny se trefili i hosté - na 1:1 srovnal po vypuštěném souboji hostující Kalhous. Po půli už to bylo špatný. Kluci hráli jak janci, nakopávali míče a dostávali se jen do ojedinělých šancí (střídající Jarda Kohout hlavičkoval zblízka brankářovi do nohy). Navíc se znovu trefili hosté po chybě v obranné činnosti. Do konce zápasu už gól nepadl a rozdíl tak činí 12 bodů. Naštěstí prohrály i Vojkovice a Lobkovice, které jsou naší jedinou šancí na záchranu. Na tabulku tě to vezme když klikneš sem.

TJ Kly - Dolní Beřkovice  1:2

Sestava TJ Kly: Brož - Veselý, Hulička, Lajn, Zelenka P. - Šulc (60. Sobotka), Hříbal, Morávek, Joachymstál - Zelenka J. (70. Kohout J.), Vondrák

Náhradníci: Demeter

Karty nevim, ale červený kartonek nebyl k vidění.

Diváků: jako šafránu, přitom bylo hezky a já vytáh udírnu