A tým - 17. kolo - PTZ Nelahozeves

V 17. kole A tým doma porazil PTZ Nelahozeves 3:1 a oplatil jí tak porážku z poháru.
Zápas pro nás začal skvěle - hned v 9. minutě jsme vedli 2:0. Nejprve si Hoffmanův centr srazili hosté do brány sami, druhý gól pak přidal Morávek krásným obloučkem z dálky. Začátek se nám opravdu vyvedl, soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si spousty šancí. Třetí branku přidal se štěstím hlavou Palanský. Od 30. minuty jsme se však dostali do fáze, kdy jsme si nedokázali přihrát a soupeř byl chvilku lepším týmem. To vyústilo ve snížení na 3:1. Po poločase se hrál vyrovnaný fotbal, na obou stranách si útočníci vypracovávali jen náznaky šancí. Hosté skoro snížili z trestného kopu, ale Brož střelu na poslední chvíli vyrazil do tyče, a tak už se skóre neměnilo. Soupeři z Nelahozevsi jsme tak oplatili stejným výsledkem porážku v poháru, kterou jsme utrpěli na jejich hřišti před šesti týdny. Příští víkend nás čeká těžký soupeř, v neděli v 17:00 nás přivítají Neratovice-Byškovice B.

TJ Kly - PTZ Nelahozeves  3:1 (vlastní, Morávek, Palanský)