A tým - 17. kolo - Start Mlékojedy

V Mlékojedech jsme přerušili sérii devíti zápasů bez ztráty bodu a prohráli jsme 1:0.
Do "Mexica" jsme jeli s tím, že chceme potvrdit výhru z Hořína. Na začátku zápasu jsme byli lepším týmem, ale nevypracovali jsme si žádnou větší šanci. Kolem 30. minuty rozhodčí Eder odpískal penaltu pro domácí po ruce Palanského, a Mlékojedy šly do vedení 1:0. Ještě do poločasu jsme chtěli vyrovnat, ale Březina trefil pouze tyč a Palanského nájezd byl zastaven neodpískaným faulem ve vápně. V druhé půli jsme začali pouze nakopávat míče a to se nám, vzhledem k výšce domácích stoperů, nevyplácelo. Přestože jsme domácí dlouho skoro nepustili za půlku, centry a standardní situace k úspěchu nevedly. Ke konci ještě domácí trefili z brejku břevno, ale na výsledku už se nic nezměnilo. Opakoval se tak scénář z Hořína, nicméně tentokrát jsme tahali za kratší konec my.

TJ Start Mlékojedy - TJ Kly  1:0

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J. (80. Fabián), Hulička, Šulc, Vondrák - Březina (75. Hrstka), Lajn (C), Zavadil, Stránský - Kohout J. (46. Kutílek), Palanský

ŽK: Lajn, Vondrák, Palanský

ČK: nikdo