A tým - 18. kolo - FK Neratovice-Byškovice B

Na hřišti druhých Neratovic-Byškovic B jsme urvali 3 body za výhru 2:1.
Do zápasu jsme vstupovali v roli outsidera, přeci jen náš dnešní soupeř pomýšlí na postup. Nicméně jsme si přivezli formu (viz. fotka dole) a byli jsme odhodláni udělat vše proto, aby to s námi domácí neměli jednoduché. Od začátku jsme hodně běhali, hráli zodpovědně dozadu a nepouštěli soupeře do větších šancí. Po chybě domácího brankáře, který si své vyběhnutí rozmyslel, navíc Kohout otevřel skóre a my jsme vedli 0:1. Do poločasu jsme toto slibné skóre udrželi a se stejným cílem vstoupili do druhého. V 60. minutě se v našem vápně uvolnil nejlepší střelec domácích Toman a bylo vyrovnáno. Zanedlouho jsme však dokázali odpovědět, Březina si krásně naběhl na přihrávku Morávka a byl faulován ve vápně. Z penalty se pak Morávek nemýlil a tak jsme se podruhé dostali do vedení. Přestože jsme ke konci pod tlakem domácích měli namále, stav 1:2 jsme udrželi a slavíme tak velice cenné 3 body po skvěle odbojovaném zápase. To nás posunulo v tabulce již na 4. místo s 36 body. Příští týden nás čeká utkání doma s Velkým Borkem, které se odehraje v rámci oslav otevření nového areálu - všichni jsou zvaní!

FK Neratovice - Byškovice B - TJ Kly  1:2 (Toman - Kohout J., Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Lajn, Veselý, Rechcígl - Březina, Morávek (C), Hrstka (61. Hoffman), Kutílek (46. Šesták) - Kohout J. (73. Fabián), Palanský

ŽK: Hrstka