A tým - 18.kolo - Sokol Čečelice

A tým - 18.kolo - Sokol Čečelice - obrázek

mirkinho - V 18. kole jsme doma přivítali Čečelice a vyhráli jsme 6:0.
Čečelice byly vždy nepříjemným soupeřem, o čemž jsme se přesvědčili naposledy na podzim, kdy jsme na jejich půdě pouze remizovali 0:0. Tentokrát jsme se ale nechtěli nechat zaskočit a na soupeře jsme se vrhli hned od začátku. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, ale ujal se až rychlý protiútok vedený Hrstkou a zakončený Kohoutem. Ještě do poločasu navíc Kohout přidal druhou branku, a tak jsme si vyměňovali strany za stavu 2:0. V druhé půli se pokračovalo v podobném tempu, soupeře jsme přehrávali a dostávali se do koncovky. Třetí gól přidal hlavou z rohu Palanský, který se pak trefil ještě třikrát. Hostující útočníci si kromě jedné příležitosti v první půli, kterou ale zneškodnil Brož, nějaké nebezpečné akce nevytvářeli. Pár minut před koncem sudí nařídil penaltu pro hosty, ti ale trefili pouze tyč, a tak si z Kel vezou šestigólový výprask. Příští týden jedeme do Vehlovic, kde nás čeká další těžké utkání. Hraje se v sobotu od 17:00.

TJ Kly - Sokol Čečelice  6:0 (2x Kohout, 4x Palanský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Vondrák, Sobotka, Starý - Hulička, Lajn (C), Hrstka, Březina - Kohout, Palanský