A tým - 20. kolo - PTZ Nelahozeves

A tým - 20. kolo - PTZ Nelahozeves - obrázek

A tým pokračoval v Atlético okresním přeboru doma proti PTZ Nelahozeves, po dobrém výkonu vyhrál 4:0...číst celé.
Než se diváci v kelském svatostánku vůbec stihli usadit po návštěvě okénka s pivem, hostující brankář už lovil míč ze své sítě, trefil se totiž Kuba Vondrák. Po několika dalších minutách přidal další gól Joachymstál. Po třinácti minutách utkání dal svůj druhý gól v zápase Vondrák a bylo rozhodnuto. Nelahozeves na domácí borce nestačila, ještě do přestávky nastřelil Vondrák dvě břevna a Morávek tyč. Skóre se však znovu měnilo až ve druhé půli, kdy svůj hattrick zkompletoval Vondrák. A tým tak PTZ Nelahozeves porazil s přehledem 4:0 a dál šplhá tabulkou. Nyní je na 5. místě s 28 body.

TJ Kly - PTZ Nelahozeves 4:0 (3x Vondrák, Joachymstál)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Lajn, Veselý - Matucha, Hříbal, Morávek, Joachymstál - Březina, Vondrák
Náhradníci: Šrámek, Bursa