A tým - 20. kolo - Sokol Dřísy

A tým - 20. kolo - Sokol Dřísy - obrázek

mirkinho - Ve 20. kole jsme doma porazili Dřísy 6:1.
Proti posledním Dřísům se od nás nečekalo nic jiného než hladká výhra. Za tou jsme kráčeli od začátku, byli jsme lepším týmem. V první půli se trefil po hezkém centru Kutílka Hrstka a druhou branku přidal Stránský hlavou z rohu. Po půli jsme přidali ještě další 4 góly, trefili se Lajn, znovu Hrstka, Kutílek a Palanský. Za stavu tuším 4:0 neproměnil penaltu David Brož, a dluží nám tak všem panáky. Kaňkou na hezkém výsledku se stala branka hostů v prodloužení, kdy se několik našich obránců netrefilo do míče, až se to dostalo k hostujícímu hráči, který Brože z dálky přehodil. Vyhráli jsme tedy 6:1. Příští týden jedeme do Všetat, hraje se v sobotu od 17:00.

TJ Kly - Sokolo Dřísy  6:1 (2x Hrstka, Stránský, Lajn, Kutílek, Palanský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Stránský, Starý (46. Šulc) - Kutílek, Lajn (C), Hrstka, Březina (65. Hříbal) - Kohout J. (55. Hulička), Palanský

ŽK: nikdo