A tým - 20. kolo - Sokol Záryby B

A tým - 20. kolo - Sokol Záryby B - obrázek

mirkinho - A tým doma jen remizoval s rezervou Záryb. Více...
A tým chtěl po čtyřech prohrách konečně bodovat, a dlouhou dobu to vypadalo skvěle. Brzy se dostal do vedení zásluhou Kutílka, který doklepl centr Kohouta. Ještě do poločasu se ale hostům podařilo srovnat, zárybský útočník se dostal skrz naši obranu a obloučkem přehodil Brože. Po změně stran se ale áčkaři znovu dostali do vedení díky gólu Kohouta a o pár minut později i Kutílka. Bohužel v 80. minutě neudržel nervy na uzdě Kohout a za zbytečné řeči šel po druhé žluté pod sprchy. V deseti bránící A tým nedokázal udržet dvoubrankový náskok a nakonec remizoval 3:3. V závěru zápasu viděl červenou kartu také hostující záložník. Nakonec tedy pouze za bod, což je po pěkném výkonu a vedení o dvě branky velká škoda.

TJ Kly - Sokol Záryby B  3:3 (2x Kutílek, Kohout J.)

Sestava TJ Kly: Brož - Šrámek, Vondrák, Lajn (60. Kurc), Šulc - Březina, Hulička (C), Stránský, Zelenka - Kutílek (75. Zíta), Kohout J.