A tým - 22. kolo - SK Vojkovice

A tým - 22. kolo - SK Vojkovice - obrázek

Na domácím hřišti A tým bohužel jen remizoval s posledním týmem tabulky...číst celé.
V prvním poločase se hráči našeho "áčka" dostali do několika slibných šancí, ale ani jedna z nich neskončila gólem. Vše důležité se odehrálo až v druhém poločase. Nejprve byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hostujících hráčů. Hosté se však i o deseti dostali do vedení. Náš brankář Brož totiž kvůli nepříjemným slunečním paprskům upustil volný přímý kop a míč se nešťastně dokutálel do brány. O několik minut později však udělali chybu i hosté - přestože si brankář Vojkovic zakřičel, jeho spoluhráč míč odkopl přesně ke střídajícímu Panisovi, který nekompromisně zavěsil. A tým tak doma jen remizoval 1:1.

TJ Kly - SK Vojkovice  1:1 (Panis)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Hulička, Lajn, Veselý - Matucha, Hříbal, Morávek, Joachymstál - Vondrák, Březina
Náhradníci: Panis, Sobotka, Šrámek