A tým - 23.kolo - Sokol Záryby "B"

A tým - 23.kolo - Sokol Záryby "B" - obrázek

mary - Ve 23. kole jsme si zajeli pro třetí porážku 3:1 do Záryb.
Ve 23. kole jsme si zajeli pro třetí porážku v sezóně na hřiště Sokola Záryby "B". V úvodu je třeba říct, že to je prohra z kategorie nezasloužených. Ale fotbal se hraje na góly a těch dali domácí o dva víc. Utkání začalo v mírném tempu, ale záhy jsme měli první gólovou situaci a dokonce to skončilo brankou, jenže rozhodčí Blahut gól neuznal pro údajný ofsajd.

Ve 26. minutě už jsme se dočkali, když po faulu na agilního Palanského Vondrák z pokutového kopu otevřel skóre zápasu. Dvě minuty na to šel sám na branku Kohout, ale bohužel pro nás svůj nájezd v gól nepřetavil. Poločas tedy 0:1 pro nás.

V kabině jsem kluky nabádal k větší aktivitě a rychlejší rozehrávce a hlavně si dát pozor na terén, hřiště v Zárybech připomíná spíše plácek někde za barákem nebo louku, takže naše kombinační hra po zemi zde byla prakticky nemožná...

Úvod druhého dějství nám v celku vyšel a už ve druhé minutě Starý nastřelil břevno, ale míč ne a ne překročit brankovou čáru, domácí v poslední chvili odkopli balón z prázdné branky.
Poté následovaly naše protiútoky dva na jednoho. Když už to vypadalo na gól, tak nás zastavila buď špatná přihrávka nebo asistent hlavního rozhodčího.

Nedáš dostaneš, platilo po první vážnější akci domácích. Nejdříve domácí borec fauloval našeho Sobotku ve vápně, což rozhodčí neviděl, v zápětí zákrok Starého ano. Z pokutového kopu domácí vyrovnali, aby za deset minut po chybě našeho obránce otočili vývoj zápasu. V posledních minutách jsem vysunul Hrstku na třetího útočníka, ale nic už to platné nebylo. Na konci zápasu domácí povedeným lobem uzavřeli výsledek utkání na 3:1.

Tj Kly vs Sokol Záryby "B"  3:1  ( 0:1 )   branka : Vondrák ( PK )